BEZDĚK & PARTNERS

Kontaktujte nás

Vyběr jazyka

Hlavní nabídka

Obsah stránky Kontaktujte nás

Kontakt

BEZDĚK & PARTNERS

River Diamond

Rohanské nábřeží 7

Praha 8, Karlín

186 00

mapa

tel: +420 222 318 003

fax: +420 222 315 095

Jak se k nám dostanete?

Parkování

Přijedete-li automobilem, tak nejbližší veřejné parkoviště je v podzemí sousední budovy Amazon Court (Rohanské nábř. 5),  kam se dostanete, když odbočíte z Rohanského nábřeží do tunelu v ulici Zábranská. Z parkoviště se pak stačí nechat vyvézt výtahem do přízemní a odtud je již pár kroků do River Diamond.
Lze též volně zaparkovat v ulici Pobřežní a to v části, která je souběžná s Rohanským nábřežím.

Metro B

Použijete-li metro, tak nejlepší volbou je stanice Křížíkova. Vystoupíte-li na této stanici, tak se dejte ulicí Thámova směrem k Vltavě. Přibližně po padesáti metrech budete na Rohanském nábřeží, kde zabočíte doleva a po chvilce chůze již stojíte před budovou River Diamond.
Další možnosti je vystoupit na stanci metra Florenc a pak jet jednu stanicí tramvaje (linka 8, 24) na zastávku Karlínské náměstí a pak pěšky ulicí Zábranskou se dostanete na Rohanské nábřeží.

Tramvaje 8, 24

Zvolíte-li tramvaj (linka 8, 24) tak můžete vystoupit na zastávce Karlínské náměstí a pak jít pěšky ulicí Zábranská přímo na Rohanské nábřeží.

Bezbariérový přístup

Výhodou umístění advokátní kanceláře je, že umožňuje volný přístup zdravotně postiženým osobám na vozíčku a to z ulice Karolinská přes hlavní recepci River Diamond.

 

© AK Bezděk & Společníci 2015
All rights reserved.